Culturele agenda Dordrecht

In het cursusjaar 2026-2027 bieden we u weer een gevarieerd cultureel programma aan. Alle activiteiten van de Alliance Française Dordrecht zijn gratis voor leden en cursisten, met uitzondering van de filmmiddagen of -avonden; entree voor de film kost € 14,50 per persoon.

Het programma kan onderhevig zijn aan wijzigingen. Houd deze pagina in de gaten om op de hoogte te blijven. De inschrijving wordt kort voor de evenementen geopend en kaarten (betaald en onbetaald) kunnen via de winkel op deze site aangeschaft worden.

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Lezing ‘Les spécialités culinaires régionales françaises’ par CANDICE VALERO (FR)

27 januari 2027 @ 19:30 - 20:00
€12

Lezing in het Frans, zaal open om 19.30 u, aanvang 20.00 u.

La France est LE pays de la gastronomie : vins, charcuteries, fromages, pâtisseries, bières, plats régionaux… La liste est longue.

Voici une conférence pour découvrir toutes ces merveilles et même comment les cuisiner. Partons à la rencontre de nos régions métropolitaines et de quelques spécialités qui caractérisent bien ce pays où il fait bon manger!

U kunt zich inschrijven via onze winkel op de volgende pagina LINK

Prijs € 12 – Leden en cursisten gratis.

Inschrijven kan via onze winkel op de volgende pagina: https://www.alliance-francaise.nl/dordrecht/winkel/

Gegevens

  • Datum: 27 januari 2027
  • Tijd:
    19:30 - 20:00
  • Kosten: €12

Locatie

  • Trinitatiskapel
  • Vriesestraat
    Dordrecht, Netherlands
    + Google Maps

Indien mogelijk proberen we tegen het eind van een seizoen een reis in te plannen. Als daar meer informatie over beschikbaar is, dan vindt u dat op deze pagina.