Het Palais-Royal met zijn tuin, op een steenworp afstand van het Louvre, is een van die plekken waar Parijzenaren, zowel oud als nieuw, naartoe trekken zodra het mooi weer wordt. In deze prachtige omgeving, omringd door vier eeuwen architectuur, kun je wandelen langs de galerijen waaronder intrigerende boetiekjes nestelen, slenteren tussen de ‘Colonnes de Buren’ en dwalen door de opmerkelijke tuin. Sommigen gaan zitten op de olijfgroene stoelen die kenmerkend zijn voor Parijs om te lezen bij een fontein, anderen vinden zichzelf in de idyllische ruimten rond de bloemperken, terwijl weer anderen hun geluk vinden in de schaduw van de met bomen omzoomde paden. Lees meer op mijn blog op Paris FvdV.
Ferry van der Vliet is de auteur van Weblog Paris-FvdV, van reisgidsen ‘Ongewoon Parijs’, & ‘Ongekend Parijs’, ‘Rondom Parijs’ en Parijs budgetvriendelijk beleven’. Hij is lid van het Atelier Néerlandais Parijs, Ambassadeur Paris en won de Paris Golden Blog Awards 2012, 2013, 2014.
Paris FvdV is een niet commercieel weblog speciaal voor kenners en liefhebbers van de stad Parijs, en voor hen die dat willen worden.