Nieuws

Vacature penningmeester (trésorier ou trésorière)

(Geplaatst 28-02-2023)

Wegens omstandigheden zoeken wij met spoed een nieuwe penningmeester.

Voor meer informatie klik hier

 

Kaas- en wijnavond

(aangepast 05-05-2023)

Op vrijdag 14 april hebben we het cursusjaar 2022-2-23 weer traditioneel af met een kaas-en wijnavond voor cursisten en introducees afgesloten.

De avond was wederom een succes. 

Voor een impressie: klik hier

 

Seizoen 2023 – 2024

U kunt zich weer inschrijven voor het nieuwe cursusjaar 2023-2024.

De cursus start op donderdag 5 oktober 2023.

Er zijn diverse niveaus.

Informatie

Inschrijfformulier

 

Soirée Musicale 

(aangepast 05-05-2023)

Les Copains  traden voor ons op vrijdag 10 maart. 

Het was een zeer gezellige avond en ondanks het slechte weer werd de avond goed bezocht.

Les Copains brachten een breed repertoire van Franse chansons in diverse stijlen, zowel klassiekers als eigentijdse chansons, soms met een gypsy arrangement. 

Voor een foto impressie: klik hier

 

Theaterworkshop in het Frans

(Aangepast 15-12-2022)
 
De theaterworkshop is doorgeschoven naar 2024..
 

 

Facebook

(aangepast 06-10-2021)

Wij zijn als Alliance Française Den Helder ook te volgen via Facebook.

Wij roepen alle facebook gebruikers op om onze naamsbekendheid met iedereen te delen.

 

Café Français

(aangepast 09-05-2023)

Op elke eerste zaterdag  van de maand vindt het “Café Français” plaats.

Let op in juni is het eenmalig de tweede zaterdag namelijk 10 juni.

I.v.m. vakantie is de daarop volgende op zaterdag 2 september 2023.

Wilt u meer weten over Café Français: zie website

 

Privé online cursus algemeen Frans

(geplaatst 01-05-2021)

Vanaf nu kunt u ook privé cursus Frans online volgen bij de Alliance Française Den Helder. Voor meer informatie: klik hier

 

On Line Cursus voor Jongeren

(geplaatst 01-05-2021)

Bij Alliance Française Den Helder  willen we jongeren op een natuurlijke manier de Franse taal bij brengen.

Het kan zijn dat u gaat emigreren naar Frankrijk of dat uw kind de Franse taal wil leren voor de vakantie, wij kunnen uw kind hierin ondersteunen.

Afhankelijk van  leeftijd en niveau, zullen jonge  kinderen en tieners on-line Frans leren door verschillende activiteiten: het lezen van sprookjes, spelletjes en spreek- en schrijfactiviteiten.

Voor meer informatie: klik hier

 

Lid worden

(geplaatst 01-01-2021)

Indien u stopt met de cursus, maar wel verbonden wilt blijven met de Alliance Française Den Helder, kunt u lid worden van de Alliance Française Den Helder. Ook als u geen cursist bent geweest, maar wel lid wilt worden, bent u van harte welkom!

U heeft dan het voordeel om gratis of met korting onze culturele avonden bij te wonen.

Ook krijgt u korting als deelnemer aan de “Parijsreis”. 

Voor meer informatie: klik hier

 

Sponsor worden

(geplaatst 01-01-2021)

De Alliance Française Den Helder is een non-profit organisatie. Dit betekent dat de culturele avonden worden bekostigd uit de inkomsten van leden en cursisten.

Om een kwalitatief hoge invulling te geven aan de culturele avonden is veel geld nodig. Daarom zijn we op zoek naar sponsoren. Als u overweegt de Alliance Française Den Helder financieel te ondersteunen of meer informatie wilt, kunt u zich in verbinding stellen met de penningmeester Alliance Française Den Helder. Sponsoren worden vermeld op onze website, zoals Mooij Management, met dank!

Zie website

 

Website Alliance Française Den Helder

Heeft u vragen of opmerkingen betreffende de website zend dan een e-mail naar:klik hierAangepast